‘Vetem Gënjen’, Bruno përballet me Alvisën dhe e nxjerr zbuluar fare…

Sot në “Përpüthen” Brüno dhe Alvisa ü përballën me njëri-tjetrin. Brüno e pyeti ish-konkürrenten nëse është pendüar në lidhje me zgjedhjet e saj, referüar Bashkimit, apo do bënte sërish të njëjtën zgjedhje po te kthehej pas. “Po të njëjtën zgjedhje absolütisht”, ü përgjigj Alvisa, düke thënë se sërish do dilte çift me Bashkimin sepse i […]

Continue Reading

A është kjo një shenjë për të?! Zogu duke fluturuar ndalon në ko.kën e Presidentit Erdogan pas hapjes së një Xhamie

Shikojeni si zogu duke fluturua ndalon në ko.kën e Presidentit Erdogan pas hapjes së një Xhamie. Presidentit Rexhep Tajip Erdogan pas 3 viteve pas hapjes se një Xhamie shkoi në zonën rekreative përballë xhamisë. Erdogan, i cili donte të lëshonte disa zogjë, e ngritura nga Ministria e Pyjeve. Pas disa casteve nje Zog i ulet […]

Continue Reading

Kjo është arsyeja e vërtetë pse Bora është në Kosovë

Stilisti i famshëm kosovar, Valdrin Sahiti, sot do të prezantoj koleksionin e tij të veshjeve pranverë-verë 2022, “Call me zote”. Aty do të jenë të ftuar shumë nga fytyrat publike. Në mesin e tyre edhe moderatorja Bora Zemani do të jetë pjesë e këtij koleksioni. Këtë e zbuloi vet ajo përmes një postimi në “Instastory”, […]

Continue Reading

A do te hyje në Big Brother 2? Xhemi Shehu habit me pergjigjen: Do te jem bashke me S…

Xhemi si rrallëherë u ka dhënë ndjekësve mundësinë ta pyesin rreth ğjërave të ndryshme. Möderatörja bukuröshe nuk nğurröi t’i kthente përğjiğje pyetjeve të shumta mbi pröjektet televizive. “Është e vërtetë që dö prezantösh një spektakël të madh në Klan në shtatör?”, e pyet dikush Xhemin, e cila nuk ka dhënë përğjiğje pör ka publikuar një […]

Continue Reading

Skandal/ Vajza e Linda Ramës “bashkëjeton” me Ministrin e Jashtëm të qeverisë “Rama 2”, Genti Cakaj

Në rrjetet sociale, dhe disa portale kohët e fundit po flitet gjithënjë e më shumë se vajza e gruas së Kryeministrit Rama, Linda Ramës, Rea, dhe Ministri i Europes dhe Puneve te Jashtëm – Genti Cakaj, janë në “bashkëjetes” si i thonë në Shqipëri, këtij lloj trendi. Madje komentuesit të ndryshëm shkojnë aq larg me […]

Continue Reading

Ja çfarë po ndodh me bémat e dashurisë mes Aleksia Peleshit, Romeos dhe Efit të Përputhen

Shumë nga ish-konkurrentët e Për’puthen dhe Donald Veshaj këtë vit janë shfaqur të afërt dhe të gjithë e dimë pse. Ajo që ka térhequr véméndje së fùndmi ka qenë Efi me disa postime në rrjétet sociale për Romeon. Pàsi përmbÿlli àventurën e saj në emisionin e dashurisë, bukuroshja 26-vjeçare po shijon mbrëmjet me miqtë e […]

Continue Reading

Mikela edhe Erjoni japin lajmin e lumtur! Çifti i pare i Perputhen qe presin nje femije! Tregojne gjinine…

Çifti i parë i “Për’puthen 3”, Mikela e Eriôni kanë fôlur më shumë për jetën private. Të ftuar në “Why Nôt” dyshja zbuluan se a dô të bëhen prindër dhe sa fëmijë duan t’i kenë. Mikela u shpreh se dëshirôjnë ta shijôjnë mômentin, ndërsa Eriôni tha se e ka prôblem që të përzgjedh emrat. Rôza […]

Continue Reading

Trägjike! Pamjet të rrëqethin, bie kamioni në Bypassin e Vlorës/ Raportohet se shoferi humbi jetën pasagjerja s’dihet

Një aksident tra gjik raportohet të ketë ndodhur paraditen e sotme në Bypassin e Vlorës, në afërsi të Kaninës. P olicia bën me dije se një kamion me inerte është rrëzuar dhe shoferi ka gjetur vdek jen. Ndërkohë, në mjet ka qenë dhe një pasagjer i cili nuk po gjendet për shkak të inerteve. Grupi […]

Continue Reading