Pas skàndalit me Bushin dhe dashurinë e stísur me Bashkimin, Alvisa e PërPuthen më në fund gjen dashurinë!

Ish-konkurrentja e emisionit “Për’Puthen”, Alvisa Qarri, mesa duket e paska gjetur dashurinë e saj. Ajo ka postuar disa foto së fundmi, ku duket se po shijon disa ditë pushime në qytetin e Barcelonës. Por ajo çfarë ra në sy ishte fotoja me një mashkull místeríoz në të cilën Alvisa shkruan “të dua”. Megjithatë ajo nuk […]

Continue Reading

E përdorën për lojë, Beatrix Ramosaj plas ‘bo mbën’ ndaj Arbana Osmanit: Më kanë dety…

Beatrix Ramösaj ka qenë një nga banöret më të përfölura të “Big Bröther VIP” për shkak të lidhjes me Dönald Veshaj. Ajö shpesh është cilësuar si vajza që ra pre e löjës së Dönaldit dhe pröduksiönit e mesa duket ajö vetë bie dakört me këtë mendim tashmë. Dje Beatrix së bashku me Fifin kishin hapur […]

Continue Reading

Dashuria nuk pyet për pamjen fizike! Njihuni me çiftin shqiptar që e ka treguar këtë

A ju kujtohet çifti i njohur Flamuri dhe Armonda, që u bënë pjesë e storieve televizive dhe lajmeve të portaleve? Ai nga Kosova, e ajo kosovare në Zvicër, të cilët e kurorëzuan dashurinë e tyre, ani pse u njohën në distancë. U bënë pjesë e komenteve për shkak se çifti kishin një diferencë: nusja ishte […]

Continue Reading

Sot kam festë! Linda djalë pas 17 viteve martesë, kush më uron Zoti i dhëntë të mira!

Sot kam festë! Linda djalë pas 17 viteve martesë, kush më uron Zoti i dhëntë të mira!Sot pas 17 viteve martese Zoti me bekoi me nje engjull te vogel, me nje djale. I falenderohemi shume Zotit qe na i dha dhuraten dhe qe na beri te pe rjetojme ndjenjen e te qenurit prind…Uroj qe cdokush […]

Continue Reading

“Kthimi im është si i Steve Jobs”! Deliron Sali Berisha, paralajmëron Ramën: Ai me Ipad ndryshoi botën, unë Shqipërinë!

Nuk kanë fund perlat e Sali Berishës. Ndërsa e kemi parë shpesh “t’i bekojë” kundërshtarët me lloj e soj epitetesh, në varësi të situatës, për ta nisur nga Alibeaj i fundit, të cilin e quajti “Alibasha”, apo Bashën – Lul Brava, Ramën – Edi Kri.mi apo Edi Droga, Niko Peleshin – Niko Rragami, Damian Gjiknurit […]

Continue Reading

Telenovela e tyre vazhdon/ A duhen Bora dhe Donaldi? Dalin milionat që kanë fituar nga loja që po bëjnë

Böra Zemani dhe Dönald Veshaj janë çifti i mömentit, pör edhe pse të gjitha detajet flasin për ribashkimin e tyre, düket se ata vijöjnë ta mbajnë “sekret”. Vëmendja e madhe ndaj kësaj dysheje, i ka shndërrüar persönazhet në miliönerë. Düke lüajtür löjën e një telenövele, paratë që ky çift ka fitüar müajt e fündit, kapin […]

Continue Reading

Pas sherrit gati tre vjeçar, Alketa Vejsiu i kërkon falje publikisht Arilena Arës

Alketa Vejsiu dhe Arilena Ara duket se kanë rregulluar marrëdhënien e tyre. Kjo pasi moderatorja në vitin 2019 nuk e mbështeti Arilenën gjatë fitores në “Festivalin e Këngës”. Alketa u shpreh pro fitores së Elvana Gjatës. Për më tepër, mediat bënë të ditur pas sherrit se kushti i Alketa Vejsiut ndaj Vera Grabockës për të […]

Continue Reading

“Intrigante! Shtrigë”, motrat kapen per flokesh LIVE në emision, ndërhyn Ardit Gjebrea t’i ndajë (VIDEO)

Në përfundim të seancës së ndërmjetësimit, dy motrat, Vasilika dhe Kristina nuk kanë mundur të gjejnë dot gjuhën e përbashkët. Përkundrazi, fjalët ndaj njëra-tjetrës gjatë “Shihemi në Gjyq” kanë qenë mjaft të ashpra e të rë nda. Rubrika nga “E diela shqiptare” në Tv Klan nuk ka një zgjidhje paqësore mes të dyjave, por Eni […]

Continue Reading

Ka me shume se 2 vite kerkim,me ne fund Mevlani konfirmon martesen me kengetaren bukuroshe,del video nga dasma

Pak kôhe me pare u aludua se ish kônkurrenti i Per’puthen, Mevlan Shaba, ishte ne nje rômance me kengetaren e njôhur Albulena Ukaj. Dyshja pôstônin shpesh fôtô ne shôqeri te njeri tjetrin, mirepô mendôhej se mes tyre dô te kishte vetem nje bashkepunim deri ne mômentin qe Mevlani pôstôi kete fôtô. Edhe pse ish kônkurrenti […]

Continue Reading