‘Ende nuk mbushem me frymë’, vajza e Bujar Nishanit prek me fjalët për të atin

Vajza e ish-presidentit Bujar Nishani, Fiöna Nishani ka thyer për herë të parë heshtjen për ndarjen nga jeta të babit të saj. Fiöna ka publikuar një fötö nga fëmijëria ku shihet me babain e saj dhe shkruan një mesazh prekës. “Ende nuk mbushem me frymë”, ka shkruar ajö. Kujtöjmë që Bujar Nishani u nda nga […]

Continue Reading

Nëse ti nuk mund të thuash diçka të bukur…” /B ora u përgjigjet komenteve negative rreth ribashkimit me Do nald Ves hajn

Jo të gjithë e kanë pritur mirë ribashkimin e B ora dhe Do nald. Ata kanë zgjedhur të shijojnë në fshehtësi rikthimin në krahët e njëri-tjetrit, por nuk u kanë shpëtuar syve të njerëzve dhe jashtë Shqipërisë ku janë fotografuar bashkë. Dyshja u arratis drejt shtetit fqinj ku u kapën mat në Genova duke bërë […]

Continue Reading

Krenari e madhe! Erkand Qerimaj shpallet kampion Europe

Erkand Qerimaj është shpallur kampion Europe në peshëngritje, stili i shkëputjes. Kampionati europian po mbahet në Shqipëri dhe Qerimaj na bën kështu krenar pas arritjes së Evangjeli Velit, e cila gjithashtu u shpall kampione në stilin e shkëputjes para dy ditësh. Të gjitha shpresat ishin te peshëngritësi shqiptar, i cili na ka bërë krenarë dhe […]

Continue Reading

E fundit! Criѕtiano Ronaldo јер lajmin e hidhur, vdeѕ djali i tij i vogël

Cristiano Ronaldo ka dhënë një lajm të hidhur që i ka ndodhur në familjen e tij. Përmes llogarisë së tij të “Instagram-it” sulmuesi portugez ka thënë se djali i tij i sapolindur ka ndërruar jetë. Postimi i Ronaldos në Instagram: Me dhimbjen tonë më të thellë njoftojmë se djali ynë i vogël ka ndërruar jetë. […]

Continue Reading

Zlatan Ibrahimoviç: Kosova Është Serbi Nëse Mamaja Ime Është E Vi Rgjër

Zlatan Ibrahimoviç: Kosova Është Serbi Nëse Mamaja Ime Është E Vi Rgjër Zlatan Ibrahimoviç do të zbresë në Beograd për të luajtur kundër Crevena Zvezdës për “Europa League”.Shorti ka rezervuar përballjen e këtyre dy ekipeve, me Milanin që ka misionin për t’u kualifikuar në transfertën e vështirë.Mediat serbe kanë kërkuar për të gjetur edhe një […]

Continue Reading

Qëndruan me Messin për një orë pa e kuptuar, kur e marrin vesh gati sa nuk shembet teatri nga duartrokitjet

Lionel Messi, ylli argjentinas mbrëmë shkoi për ta parë një shfaqje “Inmadurus’ me prindërit e tij dhe fëmijët, Jorge dhe Celia Maria. View post on imgur.com Pasi e shijoi shfaqjen, aktori Adrian Suar u kthye nga publiku dhe i tregoi atyre që Lionel Messi gjendet në tribunë, shkruan LIG Sport. View post on imgur.com Në […]

Continue Reading