(Foto)Sa qenka rritur! Vajza e Rudina Dembacaj mbushi 5 vjeçe por babai mungonte, ja postimi që po ngre shumë dyshime

Rudina Dembacaj ka festuar 5 vjetorin e të voglës së saj Viktoria. Me disa foto nga festa, Rudina është shfaqur me Vikin në prehër dhe Markun. “Viki 5 vjeç. Sigurisht që Viktoria u stilua vetë”, ka shkruar Rudina krah fotove nga festa. Nga pamjet duket se ish bashkëshorti i saj, Aleksi nuk ka qenë në […]

Continue Reading

Bora Zemani dhe Arbana Osmani bejne “XING” me veshjen/ Kujt i shkon me shume nga te dyja?

Moderatorja e njohur e emisionit me shikueshmeri me te larte ‘Perputhen’ Bora Zemani, eshte shume e pelqyer nga publiku shqiptar. Fillimet e karrieres se saj kane qene si kengetare ne spektaklin e muzikes TOP FEST. Pas kesaj Bora ka qene moderator e nje sere emisionesh dhe si imazh publicitar. Po ashtu edhe Arbana Osmani eshte […]

Continue Reading

Siç nuk e kemi parë asnjëherë tjetër! Ja momentet qesharake dhe të bërtiturat e Borës kur xhirohet “Për’puthen”

Sot puntata e “Për’puthen” ishte shumë e veçantë dhe nga atmosfera festive e vitit që po vjen. U diskutua për dashurinë, për suksesin e programit, për nisjen e tij dhe për konkurrentët. Gjithashtu u transmetuan prapaskena të takimeve, por edhe momente të prezantimit të Borës në studio, ngatërresa, të qeshura e të bërtitura. Përsa i […]

Continue Reading

E quajti Donaldin tradhëtar\ Kunata e tij e mbron me gjithë shpirt: Ti s’je më i mirë, më…

Aleksia Peleshi, e dashura e Romeo Veshaj, ka komentuar edhe ajo lidhjen e shumëdiskutuar mes Donaldit dhe Beatrix. Së fundmi, Aleksia i është përgjigjur ndjekësve të saj në Instagram lidhur me Donaldin. Në një bisedë virtuale në Instastory dikush kritikonte aktorin duke e cilësuar si “tradhëtar”, referuar marrëdhënies së tij me Borën dhe Beatrix. “Ke […]

Continue Reading

LAJMI I FUNDIT: Arjani Me Lot Në Sy Jep Lajmin E Keq Për Bora Zemani, Ja Çfar I Ka Ndodhur…

Moderatorja siç duket i ka dhënë fund raportit me ish-partnerin. Kjo për faktin se, Bora Zemani e ka larguar Donald Veshaj nga rrjetet sociale duke mos e ndjekur më, shkruan lajmi.net. Gjithashtu, ajo ka hequr edhe të afërmit e Donaldit dhe të gjithë ata që e kanë lidhur me të. Bora i ka bërë unfollow, […]

Continue Reading

Publikohen videoja e patransmetuara të ‘Përputhen’, Bora Zemani shpërthen në të bërtitura…

Sot në Për’puthen janë janë shfaqur momente të patransmetuara nga programι. Bora Zemanι që shpesh herë e kemι parë duke bërtιtur teksa përpιqet të mbajë nën kontroll sιtuatën mes konkurrentëve që debatojnë me njërι-tjetrιn. Ajo dëgjohet duke bërtιtur: “Moj goca, e kuptonι logjιkën e këtιj programι, sι mund të flιsnι ju të dyja e ata […]

Continue Reading

Jam shumë debile/ Beatrix bëhet keq: Nuk do ta besoni c’ka thënë…!!!

Konkurrentja e ‘Big Brother VIP’ Beatrix Ramosaj është zgjuar mëngjesin e sotëm shumë e mërzitur. Teksa fliste me banorët jashtë në oborr, këngëtarja e njohur shprehet se ka thënë diçka që mund të keqkuptohet jashtë. Madje ajo shprehet se kjo gjë e ka munduar aq shumë sa i ka reflektuar edhe në gjumë, pasi ka […]

Continue Reading

Jam endrra e cdo vjehrre / Mevlani pas rikthimit, O martohem o v…

Ana dhe Mevlanι, dy personazhet qê bênê bujê nê sezonιn e kaluar tê Pêr’puthen janê kthyer nê program pêr tê gjetur dashurιnê e jetês. Nê puntatên e sotme, kanê treguar ndjesιnê qê patên pêr tu rιkthyer sêrιsh nê programιn e dashurιsê. Ana e bιndur tha: “O martohem, o vd es”, ndêrsa Mevlanι nê formê batute […]

Continue Reading

Bashkëshortja ka një mesazh te forte për Ilir Shaqirin: Kemi pa sur vështirësi, por…

Ditên e sotme, Iliri Shaqiri dhe bashkêshortja e tij, Emanuela festojnê 19- vjetorin e martesês sê tyre. Duke qenê se Iliri vazhdon lojên e tij nê “Big Brother”, e shoqja ka uruar me anê tê njê postimi nê Instagram. Emanuela shkruan se martesa e tyre ka pasur vêshtirêsi, por ata i kanê kapêrcyer me durim, […]

Continue Reading