E Ka Humbur Gruan Para 11 Vitesh, Rrëqeth Këngëtari Shqiptar: Jam Përgjithmonë I Yti, Më Ka Marrë Malli T’i Shoh Sytë

U bënë plot 11 vite që bashkëshortja e këngëtarit Shaqir Cërrvadiku ka ndërruar jetë. Cërrvadiku në mëngjesin e ditës së sotme e ka përkujtuar partneren e ndjerë. Artisti ka publikuar një fotografi në Facebook me bashkëshorten ku përmes një shkrimi tregon ndjenjat e tij ndaj saj dhe vetminë që e ka pa të. Postimi i […]

Continue Reading

E krahasuan me Borën dhe Elvanën, publikohet fotoja e Efi përpara se të futej në ‘Për’puthen’

Ifigjenia, e njohur për të gjithë si Efi me pjesmarrjen e saj në “Për’puthen” 3, është përfolur shpesh për ngjashmërinë e saj me Bora Zemanin dhe Elvana Gjatën. “Ákuzat” për operacione nga komentuesit e rrjeteve sociale, fansave të emisionit dhe konkurrentëve kanë qenë të shumta ndaj vajzës, ndërsa ajo është “përgjigur” vetëm duke postuar fotografi […]

Continue Reading

E dhimbѕhme: Rrokulliѕet vetura, vdeѕ 19-vjeçari

Një aks ident i rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në rrugën Lezhë-Shëngjin, pranë Knallës. Burime për Abc bëjnë me dije se një automjet ka dalë nga rruga. Si pasojë e akѕsidentit ka ndërruar jetë drejtuesi i makinës, Armando Pacani 19 vjeç. Në gjendje të rëndë mësohet se është pasagjeri që ndodhej në makinë. Policia […]

Continue Reading

Prishet miqësia: Fifi paralajmëron padi ndaj Donaldit! Ja si ia kthen Donaldi asaj

Fifi ka reaguar pas batutës që bëri Donaldi në emisionin “Më lër të flas” që nisi dje.Në një nga skeçet e emisionit, teksa i tregonte Mozzik-ut shtëpinë e Big Brother VIP, aktori i humorit i tregon dhe vendin ku u rrëzua Fifi. “Këtu u rrëzua Fifi”, ndërsa në dysheme vendosin një tufë me gjethe. Mirëpo, […]

Continue Reading

Mínístɾjɑ vendos ɾɾegʋllɑ të ɾejɑ ABSƲRDE pëɾ peshkímín: Kʋsh peshkon pɑ leje do të bʋɾgoset/ TƲRPPP

Mínístɾjɑ e Bʋjqësísë, Fɾídɑ Kɾífcɑ kɑ pʋblíkʋɑɾ ʋdhëzímín në lídhje me peshkímín dhe mjetet që një peɾson dʋhet të ketë me vete pɑɾɑ se të dɑlë pëɾ të peshkʋɑɾ. Në ʋdhëzímín e mëposhtëm thʋhet se çdo peɾson që dëshíɾon të peshkojë pëɾ ɑɾyse jotɾegtɑɾe dʋhet të ɑplíkojë në e-ɑlbɑníɑ pëɾ leje dhe pɑsí të ketë […]

Continue Reading

Nora “e mbуtur” me рhotoѕhop, dëѕhpëron me pamjen

Nora Istrefi në llogarinë e saj në Instagram shpërndanë gjithmonë imazhe të cilat s’kanë fare nevojë për koment. Duke u shfaqur e bukur dhe e kuruar ajo merr gjithmonë vëmendjen e medieve rozë. Por së fundmi ajo është paraqitur një një intervistë për media e që shumë fansa i la pa fjalë. Këtë herë pa […]

Continue Reading

Bɑnoɾët dëgjonín të qɑɾɑ që vínín ngɑ vɑɾɾezɑt gjɑtë nɑtës, në mëngjes ʋ shokʋɑn ngɑ ɑjo që shíkʋɑn

Një í poɾsɑlíndʋɾ që është bɾɑktísʋɾ në një vɑɾɾezë, fɑtmíɾësísht kɑ mbíjetʋɑɾ. Një fëmíjë 2 mʋɑjsh ʋ gjet í bɾɑktísʋɾ në një vɑɾɾezë të ínfektʋɑɾ me mínj. Pëɾ fɑt të míɾë, klíthmɑ e tíj kɑ kɑpʋɾ vëmendjen e bɑnoɾëve të ndëɾtesɑve të ɑfëɾtɑ që kɑnë nxítʋɑɾ pëɾ shpëtímín e tíj. Djɑlí í vogël ʋ dëɾgʋɑ […]

Continue Reading

Nuk ia varën cunat! Efi largohet perfundimisht nga Perputhen, ja cfare i beri Samiu

Rrugëtimit të Efit në Për’puthen i erdhi fundi, pasi konkurrentja sot në emision vendosi përfundimisht ta mbyllë rrugëtimin e saj në program. Efi tha se hyri për të gjetur dashurinë e saj në program, por si duket nuk ia doli pasi ka vendosur të largohej e vetme. Nuk është vetëm Efi ajo që është larguar […]

Continue Reading

Nuk e heq kurrë nga qafa, Árbana Osmani zbulon ç’kuptim ka numri 7 dhe gërma ”J” në varsen e saj

Ájo është pa diskutim një nga moderatoret më të dashura dhe të njohura për publikun shqiptar, i cili e ka ndjekur që nga hapat e parë në radio e deri më sot.Dhe nëse themi emrin e Árbana Osmanit nuk mund të mos mendojmë për vajzën e shkathët, super energjike, por edhe të ndjeshme të ekranit. […]

Continue Reading

Arjola Demiri postoi foton me Ramën, shqiptarët i kthehen: Edhe tropojane dhe komuniste, s’bëhesh dot deputete

Aktorja Arjola Demiri ka qenë e pranishme në iftarin e shtruar nga kryeministri Edi Rama për besimtarët myslimanë, me rastin e muajit të Ramazanit. Në Instagramin e Arjolës nuk mungoi një foto me Ramën ku e quajti edhe më të mirin.“Me një artist të përjetshëm. Kryeministri më i mirë”, shkruan Arjola krahas fotos me kryeministrin. […]

Continue Reading