Ka një fëmijë me të dashurin e saj, Fifi flet për herë të parë për Adrola Dushin: Është një prej femrave më…

Ish-bashkëshorti i Adrola Dushit, ka nisur prej disa muajsh tashmë një romancë me këngëtaren e njohur Fifi, ku çifti ndajnë shpesh momente romantike së bashku. Fifi ka folur për herë të parë për Adrola Dushin, me të cilën i dashuri i saj Adisi ka edhe një fëmijë. Në një reagim që bëri në Instastory ndaj […]

Continue Reading

Andi Artani përdorë fjalë të rënda për Jasminen, ajo i përgjigjet

Andi Artani javë më parë ka qenë i ftuar në Përputhen, kjo për të diskutuar në lidhje me jetën e tij se si është duke vazhduar pas programit. Ai i pyetur për lidhjen e tij me Jasmina Kadriu, ai tha se kanë jetuar bashkë, por nuk ka qenë në një lidhje dashurie, madje ai përdori […]

Continue Reading

Alvisa Qarri pranon lidhjen e saj me Hysen Ramen “jemi shumë të lumtur dhe menxi po presim të”

Nga kjo javë emisioni “Përputhen” do të jetë në një format më ndryshe, teksa të ftuar do të jenë ish-konkurrentët nga 3 sezone për të rrëfyer të pathënat. Alvisa Qarri, si një nga konkurrentet që ka përjetuar më shumë situata se çdokush tjetër në këtë emision, ishte dje e ftuara e parë. E reja nga […]

Continue Reading

Krenari e madhe! Erkand Qerimaj shpallet kampion Europe

Erkand Qerimaj është shpallur kampion Europe në peshëngritje, stili i shkëputjes. Kampionati europian po mbahet në Shqipëri dhe Qerimaj na bën kështu krenar pas arritjes së Evangjeli Velit, e cila gjithashtu u shpall kampione në stilin e shkëputjes para dy ditësh. Të gjitha shpresat ishin te peshëngritësi shqiptar, i cili na ka bërë krenarë dhe […]

Continue Reading

Blendi Fevziu: “Berisha është talenti më i rrallë i këtyre 30 viteve” / Shqipëria merr frymë lirshëm nga prezenca e tij

Gazetari Blendi Fevziu tha në emisionin “Të paekspozuarit“ se Partia Demokratike nëqoftëse nuk rithemelohet ajo do të shkërrmoqet. Gazetari tha se Berisha është talenti më i rrallë i këtyre 30 viteve dhe shtoi se në Shqipëri nuk ka terren për krijimin e partive konservatore. “PD është partia e vetme nga partitë që rrezuan komunizmin që […]

Continue Reading

I ndihmoj shqiptarët se më mësoi nëna ime, dua t’i ngjaj asaj/ Emina Cunmulaj tregon për nënën dhe nuk mbeti njeri pa qarë

Përpara 6 vitesh Emina Cunmulaj ka humbur nënën e saj, emrin e së cilës ia ka vënë si emër të dytë vajzës së saj të madhe.Humbjen e nënës së ndjerë e ka përjetuar shumë dhe mungesën e saj e ndjen ende dhe pse e konsideron tashmë si një engjëll që e shoqëron dhe bekon në […]

Continue Reading

Ndjekësja e akuzoi për “photoshop”, Monika Lubonja i kthehet keq: Moj ti k…

Pas pjesëmarrjes në “Big Brother VIP”, aktorja Monika Lübonja është kthyer në një nga personazhet më të dashür e njëkohësisht edhe më të komentüar nga püblikü. Monika Lübonja nük ngüron asnjëherë që të zbülojë se i pëlqen shümë të küjdeset për veten e saj. Madje një gjë të tillë e tregon sa herë shfaqet në […]

Continue Reading

Arbana Osmani jep lajmin e mirë për adhuruesit e “Big Brother VIP2” : Fillon ne q…

Arbana Osmani tregon se kür do të nis “Big Brother VIP 2”. Moderatorja, Arbana Osmani, tashmë është në pritje të fëmijës së saj të tretë dhe ka më pak kohë se zakonisht për ndjekësit e saj. Arbana ka pübliküar një pyetësor në rrjetin social “Instagram”, kü i është përgjigjür pyetjeve të ndjekësve, ndër të tjera […]

Continue Reading

MBANI LOTET / Nena me ka ncer kishte nje deshir para se te shuhej dhe vajza ja ploteson ..!!

Dëshirat e prindërve për fëmijët e tyre janë të pafundme, por ajo më e madhja është që t’i shohin të lumtur në krah të personave që dashurojnë. Dëshira e një nëne të diagnostifikuar me ka ncer, ka qenë të shihte vajzën e saj të martuar përpara se ajo të vdi ste.Cindy Davies u diagnostikua me […]

Continue Reading