Donaldi behet xheloz per Triksen…/ “Si mund te dalesh per Dj Dagz kur mua me ke ketu?”

Showbiz

Donaldi eshte nje prej aktoreve te humorit shqiptare me te dashur i cili ka me mijera fansa te cilet e duan dhe e mbeshtesin pa mase ne rrjetet sociale. Bukuroshi i ekranit shqiptare shpeshhere ndane foto dhe video me miqte dhe familjaret e tij.

Aktori i humorit shqiptare prej disa muajsh eshte bere pjese e nje prej re ality show-t me te ndjekur ne shqiperi “Big Brother”. Djaloshi i ekranit shqiptare ka treguar se eshte nje pretendent i shkelqyer per te qene fitues i cmimit te madh.

Ne kete emision kemi njohur nje personazh mjaft interesant i cili e shpreh energ jine pozitive qe ka ne skenat e aktrimit edhe ne jeten e perditshme me miqte e tij. Ai eshte pare shpeshhere qe bene humor dhe iu bene rre ngje banoreve te tjere.

Gjithashtu brenda shtepise se “Big Brother” eshte komentuar edhe marrdhenia e tij me bukuroshen kosovare Bea trix Ramosaj. Ata kane nje raport te mire por ndonjehere kane edhe kon flikte si te gjifhe ciftet.

Donaldi sot ka bere nje bisedim me Egzonen me te cilen eshte shprehur se ka nje pakenaqesi ndaj Trixes. Nder te tjera ai eshte bere xh eloz per Trixen pasi pas nates se Prime kur Dj Dagz doli ne nomi nim ajo u dekla rua se do te dali pas tij nese ai le shtepine.

“Si mund te dalesh nga shtepia per Dj Dagz kur une jam ende ketu”- shprehet i merzitur nga kjo deklarate Donaldi. Le te shpresojme qe ata kane per ti rregulluar raportet mes tyre shume shpejt .

Leave a Reply

Your email address will not be published.