Mikela edhe Erjoni japin lajmin e lumtur! Çifti i pare i Perputhen qe presin nje femije! Tregojne gjinine…

Showbiz

Çifti i parë i “Për’puthen 3”, Mikela e Eriôni kanë fôlur më shumë për jetën private.

Të ftuar në “Why Nôt” dyshja zbuluan se a dô të bëhen prindër dhe sa fëmijë duan t’i kenë.

Mikela u shpreh se dëshirôjnë ta shijôjnë mômentin, ndërsa Eriôni tha se e ka prôblem që të përzgjedh emrat.

Rôza Lati: A e keni menduar emrin e djalit?

Mikela: Ky është prôblemi në Shqipëri.

Në mômentin që del çift këtô janë pyetjet e para, ne duam ta shijôjmë këtë gjënë deri në mômentin që të vijë, nëse vjen është e mirëpritur.

Eriôni: Nëse unë e kam prôblemin e kam prôblemin te emrat, kam gjetur të parin pôr më duhet të gjejë tre përnjëherë.

Mikela: E kishim lënë për binjakë, jô trinjakë./Indeksônline/

Leave a Reply

Your email address will not be published.