Ja çfarë po ndodh me bémat e dashurisë mes Aleksia Peleshit, Romeos dhe Efit të Përputhen

Showbiz

Shumë nga ish-konkurrentët e Për’puthen dhe Donald Veshaj këtë vit janë shfaqur të afërt dhe të gjithë e dimë pse. Ajo që ka térhequr véméndje së fùndmi ka qenë Efi me disa postime në rrjétet sociale për Romeon.

Pàsi përmbÿlli àventurën e saj në emisionin e dashurisë, bukuroshja 26-vjeçare po shijon mbrëmjet me miqtë e saj, veçanërisht, me Mikelën, Erionin dhe Samiun, me të cilët ka miqësi shumë të mirë.

Së fùndmi ata ishin në Prizren ku përformuan treshja, Elgit, Donald dhe Romeo dhe ky i fùndit duket të ketë màrrë véméndjen e madhe të Efit.

Ajo e ka postuar në disa “story” aktorin , të cilin e ka komplimentuar për vallëzimin, jo një por disa herë. “Për Romeon e mora vesh kërcen bukur. Çfarë po thoja?”–shkruan ajo.

Kaq ka mjàftuar që në rrjetet sociale të përfíitet se ata po flírtojnë. Vlen të théksohet se Efi është kràhasuar gjithmonë me Bora Zemanin dhe ngjàshmëria mes tyre është e madhe.

Ndonëse Romeo ka deklàruar se ka shíje të ndryshme nga Donaldi, ku i dihet, ndoshta Efi nuk kàlon pa i bërë përshtÿpje.

Leave a Reply

Your email address will not be published.