Sabiani shoqëron në aeroport vajzën e Ilirit: Përcollëm motrën

Showbiz

Mbremjen e djeshme Emily, vajza e Ilir Shaqirit ka shkuar ne BB VIp per te takuar babain e saj.

Nderkohe qe pak me pare, Sabiani ka publikuar nje foto me Emily dhe djalin e tij ku perbri shkruan:

”E percollem motren”.

Iliri dhe Sabiani kane nje shoqeri te madhe me njeri tjetren e mesa duket tani me marredhenia e tyre eshte familjare.

Leave a Reply

Your email address will not be published.