“Ishte luanesha ime”, burri i Hueda El Saied tregon perballjen me tum orin

Mëngjesin e ditës së sotme ishte në një lidhje “Skype” me emisionin “Wake Up” bashkëshorti i Hueyda El Saied, Thierry Grosjean, i cili foli për dy muajt pa artisten e njohur. Ai tashmë jeton me djalin e saj, Gabriel, i cili tani ligjërisht edhe i biri i tij. Thierry u shpreh se ka qenë një […]

Continue Reading

Kush do dalë nga Big Brother: Einxhel, Donaldi dhe Trixa në nominim

Arbri hapi kutinë e Pandorës dje. Big Brother kishte vendosur që t’i jepte një javë imunitet nga nominimet. Gjithashtu ai duhet të nominonte tre banorë. Arbri nominoi Einxhelin. “Për arsyet që ndodhën”, tha ai (e kishte fjalën për daljen e Dj Dagz) dhe për një ballafaqim më të denjë midis treshes, zgjodhi edhe Trikxën me […]

Continue Reading

A e ka qenë e lidhur me Flori Mumajesin? Flet këngëtarja e njohur dhe i tregon të gjitha

Evi Reçi nuk është mjaftuar vetëm me suksesin në fushën e muzikës. Përveçse një këngëtare e talentuar, Evi është përfshirë dhe në fushën e gazetarisë, ku për një kohë të caktuar ka punuar dhe në Itali. Gjatë kohës që ishte aktive në muzikë, Evi ka bashkëpunuar shumë me Flori Mumajesin. Madje, kanë realizuar bashkë dhe […]

Continue Reading

“Krisje” mes çiftit? Donaldi zgjedh të flasë me një tjetër banore në vend të Beatrix

Një debat ka lindur sërish mes banores së re, Egzonës, Donaldit dhe Beatrix. Këngëtarja tha se Donaldi nuk ka preferuar të flasë me të, natën kur bëri autoportretin, por me Egzonën. Por Donaldi dhe Egzona thanë se biseda mes tyre nisi spontanisht. “Ftohja që Egzona ka mendu se ka ardh nga ana ime, nuk ka […]

Continue Reading

Nga Eduart Grishaj E Deri Tek Mark Frroku, 3 Lidhjet E Famshme Të Rudina Dembacaj-T

Moderatorja dhe aktorja e humorit Rudina Dembacaj ka zyrtarizuar lidhjen me ish-deputetin, Mark Frroku. Pas shumë aludimeve në media, çifti ka zgjedhur më në fund të pranojë në publik lidhjen me anë të një ‘kartoline’ ku urojnë vitin e ri 2020. Dembacaj ka postuar disa foto ku pozon krah partnerit të saj, të cilin e […]

Continue Reading

Foli shumë keq për femart/ Arbana Osmani degjeneron keq fare Donaldin, mos do largohet sot nga shtëpia?

Një debat i ashpër mbrëmë ka ndodhur mes Einxhel Shkirës dhe Donald Veshajt. I gjithë debati ndodhi pasi një zarf erdhi në shtëpi për shkak të papastërtisë aty brenda. Derisa po debatonin ashpër me njëri-tjetrin, Donaldi i thotë Einxhel Shkirës se ajo është vajzë dhe se duhet ajo t’i bëjë punët. Einxhel i kthehet duke […]

Continue Reading

Zbulohet plani i Borës për tu futur në BBV për një përballje me Trixën dhe Donaldin?

Bora Zemani sërish është përfolur për hyrjen e saj në BBV. Bora Zemani vendosi të festoj ditëlindjen me të gjithë miqtë e saj të afërt. Në këtë 30 vjetor ku ajo po feston pa Donaldin nuk kanë munguar batutat dhe situatat komike krijuar nga këngëtarë dhe artistë të ftuar në festë. Mes të tjerash situata […]

Continue Reading

Kjo video e Bora Zemanit dhe Vin Velit duhet të shërbejë si model për të gjithë prindërit e divorcuar

Bora Zemani ka qenë muajt e fundit në qendër të vëmendjes sidomos për raportin me Donaldin. Mirëpo, jo të gjitha marrëdhëniet e mëparshme të moderatores kanë përfunduar keq. Pak ditë më parë ajo organizoi një festë madhështore për ditëlindjen e saj të 30-të, me të ftuar personazhe të shumta publike. Një ndër të ftuarit që […]

Continue Reading

”Paskan qenë të thella këto punë’/ Dalin parapaskenat, ja si e futi në ‘Big Brother’ vjehrri milioner, Arbër Hajdarin

Opinionisti i “Big Brother VIP”, Arbër Hajdari ka njoftuar se së shpejti do të kurorëzojë dashurinë me martesë. Por a e keni ditur se kush është vajza qe ia ka rr mb yer zemrën opinionistit? Ajo është Vlera Devolli, vajza e biznesmenit të njohur Blerim Devollit, e që dyshja para disa muajsh janë fejuar në […]

Continue Reading